Istanbul Fashion Week with the new ‘Tween.

The wind of change blew at the Istanbul Fashion Week with the new ‘Tween.

Pierangelo d’Agostin, who recreated the identity of Tween with a new logo and new concept, by combining the innovative techniques with the traditional values, is pointing out the way of change and expresses the transition in the search of identity of the urban man and the emotional experience.

Tween is presenting a collection which put together tradition and technology, composed by different interpretations of the camouflage print.

Celebrities flocked to Tween’s Fashion show which took place the 10th October at the Antrepo during the Istanbul Fashion Week. Important personalities from the Business, Art and the Society World were reunited at this Tween’s special night.

İSTANBUL FASHION WEEK’TE DEĞİŞİM RÜZGARLARI YENİ ‘TWEEN’ İLE ESTİ…

TWEEN’in ünlü tasarımcı Pierangelo d’Agostin ile işbirliğinin ilk yansıması 2013 İlkbahar/ Yaz koleksiyonunun sunulduğu defile moda severlerin büyük beğenisini topladı. Lüks giyim ve aksesuar alanında geniş tecrübe sahibi, Jil Sander’ın baş tasarımcılığını üstlenmiş, Uniqlo’nun kreatif direktörlüğünden TWEEN’e transfer olan

Pierangelo d’Agostin tarafından hazırlanan koleksiyon şehir hayatı içindeki kullanışlılığı simgelerken, TWEEN tercih edenleri keşfe çağırıyor.

Yeni logosu ve konseptiyle markanın kimliğini yeniden yapılandıran d’Agostin, TWEEN’in yeni koleksiyonunda inovatif tekniklerle geleneksel değerleri bir araya getirerek, değişimin yönünü gösterirken şehirli erkeğin kimlik arayışındaki geçişi ve duygusal deneyimi ifade ediyor. TWEEN, farklı kamuflaj deseni yorumlarından oluşan, geleneksel ve teknoloji’yi bir araya getiren kosmopolit bir koleksiyon sunuyor.

10 Ekim akşamı IFW kapsamında Antrepo’da gerçekleşen TWEEN defilesine ünlüler akın etti. İş dünyası, cemiyet hayatı ve sanat camiasının ünlü isimleri bu özel gecede TWEEN için bir araya geldi.

Tags: , , , , ,

No comments yet.

Leave a Reply

sxe indirsxe son sürüm indirme sitesi besiktasbeşiktaş güncel haber sitesi